Direct naar de contentDirect naar de footer

Santa’s Early Brunch

Tafel aanvragen

Alvast in de kerstsferen komen het weekend voor Kerst? Dat kan!

Kom in de feestelijke kerstsfeer tijdens onze speciale santa’s early brunch! Onze getalenteerde keukenchefs hebben een uitgebreid en verrukkelijk kerstbuffet voor u samengesteld, waarbij u zelf uw favoriete gerechten kunt kiezen en samenstellen. Begin met een heerlijke soep naar keuze, die perfect is om u op te warmen voor de rest van uw culinaire ervaring. Daarna kunt u genieten van een breed assortiment aan warme en koude gerechten, zorgvuldig bereid met de beste ingrediënten.

Deze feestelijke brunch biedt voor elk wat wils en is de ideale gelegenheid om samen met vrienden en familie alvast in de kerstsfeer te komen. We kijken ernaar uit om u te verwelkomen voor een onvergetelijke culinaire ervaring! De brunch is inclusief koffie, thee, melk, jus d'orange en appelsap.

_______________________________________________________________________________

Evenementdetails

📅 Datum: 20 & 21 december
🕕 Tijd: 12.00 - 14.30 uur
💶 Prijs: €45,00 p.p. | Kinderen 4 t/m 12 jaar: €24,50 | Kinderen 0 t/m 3 jaar: gratis
ℹ️ Kinderstoelen zijn beschikbaar op aanvraag

_______________________________________________________________________________

Aanvullende informatie

  • Het maken van een reservering geldt als een aanvraag. Indien er beschikbaarheid is, wordt uw reservering bevestigd. U ontvangt binnen drie werkdagen een reactie van ons.
  • Heeft u voedingsrestricties? Wij vragen u vriendelijk dit door te geven bij het maken van uw tafelreservering.
    _______________________________________________________________________________

VOORWAARDEN:

Gratis annuleren
Annuleren is kosteloos mogelijk tot 1 december 2025. Bij annulering na dit tijdstip of in geval van no show brengen wij 100% van de reserveringswaarde in rekening. Wijzigingen of annuleringen dienen schriftelijk te worden doorgegeven. Dit kan onbeperkt voor 20 personen of minder.

Komt u met meer dan 20 personen, dan geldt er een maximale afwijking van 10% van het oorspronkelijk gereserveerde aantal personen.

Aanbetaling

Een 100% aanbetaling van de activiteit is van toepassing. Per e-mail ontvangt u een betaallink, de betaling dient uiterlijk 1 december 2025 te zijn afgerond. Reserveringen vanaf 1 december 2025 dienen te worden betaald binnen 24 uur. Zonder volledige betaling annuleren wij de reservering.

Uniforme Voorwaarden Horeca (UVH)

Op alle door ons aangegane overeenkomsten zijn de Uniforme Voorwaarden Horeca (UVH) van toepassing. De UVH zijn bindend voor iedereen die van onze diensten gebruik maakt. Van der Valk is in aanvulling op de UVH gerechtigd om de reserveringsovereenkomst te ontbinden indien er gegronde vrees of een concrete dreiging is dat het evenement een onveilige situatie oplevert voor gasten en/of personeel.

.

Reserveer uw tafel

Voor dit hotel zijn andere leeftijdscategoriën van toepassing, controleer uw groepssamenstelling.
Het maximumaantal voor één van de leeftijdscategoriën is overschreden, controleer uw groepssamenstelling.
De geselecteerde datum is niet beschikbaar voor het opgegeven gezelschap
De geselecteerde datum is niet beschikbaar voor het gekozen hotel

Gewenst tijdstip

Selecteer een datum alvorens een tijdstip te selecteren