Direct naar de contentDirect naar de footer

Restaurant Het Haagsche Schouw 75 jaar!

Restaurant Het Haagsche Schouw heeft een lange geschiedenis in Leiden. Het oorspronkelijke gebouw werd in 1948 geopend door Riet van der Valk en echtgenoot Jan van den Assem. De tweede vestiging in de historie van Van der Valk is sindsdien meerdere keren uitgebreid en gemoderniseerd.

Het is uitgegroeid tot een belangrijke ontmoetingsplaats voor zowel lokale bewoners als bezoekers van buiten de stad.

Speciaal Jubileum menu

Speciaal Jubileum menu

In 1948 opende het restaurant met een feestelijk menu. In het teken van ons vijfenzeventig jarig jubileum zullen er diverse historische gerechten op het menu staan, onder andere de welbekende appel- moes met de kers.

Reserveer
Jubileum arrangement

Jubileum arrangement

Vier het 75-jarige bestaat van restaurant Het Haagsche Schouw in Hotel Leiden. Want, een feestje vier je samen!

  • 2x special edition wijnglas Het Haagsche Schouw 75 jaar
  • 1x fles rode wijn op de kamer
Reserveer
Diner arrangement

Diner arrangement

Het behalen van een 75-jarige jubileum is een buitengewone mijlpaal. Dit vieren we graag met u. Bent u geboren in 1948? Dan nodigen we u graag uit om ons jubileum mee te vieren!

Contact